Салма Хајек распали со опасно бујно деколте на њујоршката премиера на филмот „Куќата на Гучи“


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Холивудската актерка Салма Хаек воодушеви со својот сензуален изглед на премиерата на „Куќата на Гучи“ во Њујорк.

Популарната Оскаровка на црвениот тепих блеснала во син фустан од сомот од модната куќа „Гучи“. Оваа тоелата го истакнала нејзиното бујно деколте со кое имаше „мали проблеми“ поради „палавите гради“.

Селма во филмот ја игра улогата на Пине Ауриеме, пријателката на Патриција Реџани.