Жешко

Рири сама си ја рекламира долната облека и одлично го прави тоа

Планетарно популарната пејачка од Барбадос, Ријана, во супер провокативно издание го „запали“ интернетот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on

Ријана периодот на изолација поради епидемијата од коронавирусот го искористи за сексапилна фотосесија. Популарната Рири одлучила самата да ја изрекламира новата колекција на својата долна облека „Savage X Fenti“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on

Мегапопуларната пејачка дефинитивно изгледа прекрасно во жолтата секси долна облека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on

Ријана со серија „жешки“ фотки направи одличен маркетинг за својата „ Savage X Fenti“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

To Top