Ратајковски се шета само по секси долна облека

Emily ratajkowski

Каде ќе биде најинтересно викендов!? ↓↓↓


Кога станува збор за популарност и одржување „тензија на страстите“ на социјалните мрежи, Емили Ратајковски е вистинска царица.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Емили сега почна да промовира секси долна облека и нормално, тоа најдобро знае да го прави на Инстаграм. Една од најпопуларните фотографии е онаа на која таа позира зад пулт во продавница.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on