Пуштија во продажба пластични проѕирни фармерки – ги избудалија со коментари


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Топшоп се уште се опоравува од коментарите кои ги предизвикаа фармерките од пластичен материјал на колената, но на компанијата тоа не и беше пречка да објави своја нова креација и повторно предизвика контраверзи.

Пластичниот материјл не е повеќе само на колената, туку панталоните сега се целосно направени од пластичен материјал.

– Проширете ги своите размислувања со необично проѕирните фармерки за кои сигурност ќе се зборува. Тие се идеални за фестивали или костимирани забави, стои во описот на производот.