Приказната за овошните слотови


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Велат дека упорноста е една од најважните особини за човекот да биде успешен и задоволен во животот. Тоа го докажа и еден играч на онлајн казино игри.

Се работи за лојален казино играч во казиното на 1xBet. Тој е вљубеник во игрите со тема овошје, па испроба десетина вакви игри. Овошјата го враќаат во минатото и започнува со класичните Hot Hot Fruit, Daizing Hot, па се до класичните Sticky 777. Меѓутоа, тој се „заљубува“ по втор пат во игрите 40 Super Hot и 20 Super Hot.

Овие две игри се вистински хит од провајдерот EGT, но има елементи и на класичен слот. Покрај овошјата содржи и специјални знаци како ѕвезди, долари и слично.

Покрај овие слот игри тука е и Flaming Hot слот играта.

М.Ј поради тоа ја избира оваа игра. Се логира преку телефон и ја започнува авантурата.

За почеток почнува со 0.20 на 20 Super Hot, а потоа го зголемува влогот на 0.40  на едицијата насловена како 40 Super Hot.

Откако започнува со игра, добива четири карти и бира знак. Практично тоа значи добитник на еден од четирите видови на џек пот. За среќа избира карта во знак на срце и го добива вториот џек пот по големина вреден околу 100.000 долари.

За крај ве покануваме и вие да отворите сметка во казиното на 1xBet и да бидете потенцијален добитник на вртоглави суми играјќи го вашиот омилен слот или да ги играте познатите EGT ротативки – слот игри.