Полицаес на неверојатен начин се обиде да сопре бегалец (ВИДЕО)


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Неверојатно, како еден полицаес успеа да сопре автомобил, чиј возач се обиде да избега.

Погледнете во продолжение: