Погледнете каква ултра секси поддршка има Англија (фото)


Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал! ↓↓↓Aтрактивните убавици му пружаат поддршка на „Гордиот Албион“.

Ако ја гледаме поддршката која ја има фудбалската репрезентација на Англија на друштвените мрежи, нема сомневање дека би посакале Англичаните да стигнат до финалето на Мундијалот.

Англија во вторникот на пенали ја исфрли Колумбија, а во центарот на натпреварот пред и после натпревар беа Даниела Леви и Клаудиа Романи.

За Клаудија можеби веќе сте слушнале, додека Даниела е „модел“ кој има свое приватно шоу на една телевизија за возрасни.

https://www.instagram.com/p/BkxwgcmA5jp/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BkOA5SgArrJ/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BkxyjEsny1R/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bkk2K76HtxM/?utm_source=ig_embed