Погледнете го новиот спот на Бијонсе и Џеј Зи за „Apes**t“


1/8 финале на СП: Мегваер пак е главна тема - 15 ден ↓↓↓Спотот на музичкиот тандем и еден од најмоќните и најбогати брачни музички и шоубизнис парови на планетарно ниво, Бијонсе и Џеј Зи, за песната „Apes**t“ е снимен во Лувр, а брачната двојка го сподели со фановите за време на нивната заедничка турнеја и по повод објавувањето на заедничкиот албум ексклузивно на Tidal.