Славни

Побара совет од обожавателите – „ја умреа“ од зезање за „мандалото“ кое го носи

Познатата блогерка Кло Морело одлучи да направи мала „Инстаграм сондажа“ и да се советува со следбениците на таа социјална мрежа што мислат за модната комбинација која ја одбрала, но дали намерно или ненамерно, не забележа еден детал на истата кој веднаш им падна в очи на обожавателите.

„Луѓе, ми треба ваша помош. Дали овие чорапи ја уништуваат целата комбинација“, праша блогерката „несвесна“ дека нешто друго многу повеќе ја „уништува“ истата.

A post shared by Chloe Morello (@chloemorello) on

„Единствената фотографија со пенис која не ми пречи“, доби одговор од една од пријателките, додека друга додаде: „Моментално сум во болница, а ова баш ме насмеа“.

A post shared by Chloe Morello (@chloemorello) on

Кло Морело има над милион пријатели на Инстаграм и повеќе од 2,5 милиони претплатници на нејзиниот YouTube канал.

To Top