По трет пат во Скопје – One Love Tour 2019


Три дерби натпревари овој викенд ↓↓↓


Една љубов преку границите на Македонија и Бугарија. Најдоброто од двете држави за сите генерации!

На 27 септември, „One Love Tour” 2019 гостува во Скопје и го носи најдоброто од двете држави за сите генерации. „One Love Tour” се организира трета година по ред, а организатори се Иноватива и Medium Station.
Настапуваат: Слаткаристика, Графа- Владимир Ампов, Нокаут, Криско, Либеро Бенд и Дј Оки Доки.

Ве очекуваме на 27 септември во Скопје, плоштад Мајка Тереза пред платото на МОБ од 18:00 часот. One Love Tour е во рамки на фестивалот „Skopje Wine Expo” 2019, кој започнува утре, а ќе трае до сабота, соопштуваат организаторите.