Пет шминкерски совети од Ратајковски за секси и природен вечерен изглед


1/8 финале на СП: Мегваер пак е главна тема - 15 ден ↓↓↓Заводливата Емили Ратајковски во ова видео покажува како изгледа нејзината рутина за шминкање за да постигне секси вечерен и природен изглед.