Патуваат околу светот, а авантурите ги финасираат со снимање на порно клипови!

Пар од Италија одлучил да го прошета светот, а своите авантури ги финасираат така што снимаат порно клипови.

23 годишната Ким и 28 годишниот Пауло се заљубиле кога учествувале во секс тројка на една забава, а своите сексуални односи ги снимаат од првиот ден. Неодамна и двајцата дале отказ во компанијата кај што работеле и сега патуваат по светот и снимаат порно видеа.

„Еден ден отидовме на забава кај наша заедничка пријателка и завршивме тројцата во кревет. После таа ноќ станавме неразделни“ изјави Ким.

Својата врска ја опишуваат како отворена, а исто така признаваа дека и често свингаат.

„Сакаме да запознаваме луѓе, да ги делиме искуствата, страстите и сексот“ објаснува таа.

Своите сексуални односи ги снимаат од почетокот на врската, а ги продаваат преку веб сајтот My Sweet Apple.
Два пати имале блиски состаноци со полицијата во текот на снимањето. Првиот пат поради орален секс на автопат во Италија, вториот пат во Франција.

A post shared by MySweetApple (@mysweetapplelive) on

„Плативме казна, но видеото на крај се исплати“ објаснуваат тие.

Во почетокот се грижеле за нивните пријатели и семејството.

„Ни беше многу страв, но тогаш сфативме. Зошто да се замараме кога го живее сонот? Сега сите знаат, а и не се нешто посебно изненадени“

A post shared by MySweetApple (@mysweetapplelive) on

До сега ги посетиле Шпанија, Франција, Полска, Романија, Грција и Црна Гора, а моментално се наоѓаат во Аргентина.