Орално го задоволуваше во авион, но кога слетаа ги дочека непријатно изненадување


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Парот од Минесота е уапсен откако патниците пријавиле дека за време на летот имале орален секс.

Тереза М. Кон (43) и Тајлер В. Боем (41) од авионот се извадени со лисици непосредно по слетувањето, пишува Дејли Мејл.

Парот е обвинет за развратно однесување, а тие тврдат дека само се зафркавале. Останатите патници не го прифаќаат нивниот изговор и велат дека целата сцена траела околу 10 минути.

„Не изгледаше како да е шега од местото каде што јас седев. Судејќи по движењата под покривачот беше прилично очигледно што се случува“, вели Роналда Алберс која патувала во авионот.

Друг патник ги потврдува нејзините тврдења.

„Цело време се допираа. Откако тоа заврши, тој се најведна да ги закопча пантолоните. Кога сујардесата им ја зеде прекривката, таа многу се налути и почна да се заканува. Беше безобразна кон персоналот и претходно. За време на летот пиеше виски“, вели патникот.