Од покажување на задникот до орален секс: Меган Меркл некогаш снимала и жешки сцени! (видео)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Меган Меркл за три месеци ќе стане член на британското кралско семејство, но пред да пие чај со кралицата Кејт Мидлтон, Американката работела како актерка, а актерките снимаат и секс сцени.

Во животот на Меган е наведено водење на ТВ квизови, филмови за Холмар, односно серијата Сутис која има изобилие од секс сцени со главната улога Патрик Адамс, а веруваме дека кралското семејство веројатно сега најмногу сака да се избришат од интернет.

Најпознатата сцена е оној првиот секс кој дури заврши и на некои порно сајтови.
Ако сте фан на ЦСИ, Меган може да ја видете во њујоршките епизоди каде што камерата и го покажува задникот.

Тука е и сцената од оралниот секс во римејкот Беверли Хилс.