Од Кели, со љубов: Топлес честитка за роденденот до нејзниот дечко


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


„Среќен роденден на мојата љубов, Џереми. Многу ме правиш среќна и денес е твој ден“, напиша секс бомбата Кели Брук во описот од фотографијата со која му го честита роденденот на нејзиниот партнер, а на која со него позира во топлес издание на грчкиот остров Миконос.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

Кели и Џереми се во врска од 2015. година, а водителката неодамна се обиде да го запроси.

„Го прашав дали сака да ме ожени, а тој само рече да бидам тивка зашто насекаде околу нас има луѓе“, раскажуваше таа, но не откри дали клекнала кога го прашувала.

Кели неодамна изјави дека двајцата не го сфатиле тој момент сериозно и оти се уште не размислуваат за венчавка.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

Во неодамнешно интервју изјавила дека е посреќна отколку претходно со својот изглед и дека ниту малку не се грижи ако има вишок килограми.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on