Славни

Новата девојка на Фернандо Алонсо е вистинска секс бомба

Русинката Вики Одинцова е новата девојка на шпанскиот Ф1 пилот и заводник Фернандо Алонсо, која очигледно толку го опседна Шпанецот, што тој поради неа ја остави својата вереница Лара Алварез.

22-годишната манекенка веќе се пресели во домот од Алонсо во Дубаи, а фраерот сето слободно време го поминува со оваа бујна убавица.

To Top