Нова жртва: Објавена галерија од порно фотографии на позната спортска новинарка!


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Холи Сондерс познатата американска спортска новинарка е само уште една во низата жртви на хакерите.

На новинарката на „Фокс Спорт“ и се украдени вкупно 32 фотографи, пишува Спортски.мк.

Минатата година Сондерс беше прогласена за една од најубавите девојки во спортот во Британија.

Поради експлицитноста на фотографиите истите можете да ги погледнете ТУКА.