Славни

Нивес Целзиус знае и вака

Нивес Целзиус ужива во летните мерачења на крајморските плажи, од каде редовно го збогатува со нови жешки фотки и снимки својот Инстаграм профил.

Овој пат, со последното видео, покажа дека знае и да „лебди“ на вода, додека нејзиниот костим за пливање одвај ги додржуваше нејзините бујни гради каде што им е местото.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„Па, што очекувате да прават освен да плутаат“, „Воздушни перничиња“, „Уште брадавиците да ти испаднеа, за петка ќе беше“, беа дел од коментарите со кои следбениците ја почестија хрватската старлета.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Advertisements
To Top