Ники Минаж провоцира: Вака тверкаат осум голи женски задници (видео)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Раперката позната по својата љубов кон женските бујни облини (со акцент на сопствените, секако, но очигледно и на туѓите, барем според она подолу), провоцира со ново видео кое го објави на Инстаграм.

Осум жешки девојки, позиционирани со своите задници во преден план, тверкаат во заеднички ритам на видео снимката која ја објави Минаж, снимена во хотелска соба.

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Видеото е направено за време на снимањето на новиот спот од Минаж за песната Rake It Up. Видеото во само неколку часа беше прегледано речиси пет милиони пати, но не се сите воодушевени од сцените во истото. Некои сметаат дека Минаж, сепак, претерала.

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on