Нема што да крие, има што да покаже: Девојката од бившиот Формула 1 ас угул гола на Снепчет


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Манекенката и девојка на бившиот пилот во Формула 1, Џејсон Батон, на Снепчет објави некои постари, но опасно жешки и провокативни фотки, меѓу кои и една на која позира како од мајка родена.

Бритни Ворд во врска со Батон е повеќе од една година, а Британецот пред тоа се раздели од сопругата Џесика Мичибата, исто така манекенка.

Батон, кој важеше за еден од најголемите швалери во Ф1, одлуката за пензионирање од брзите писти ја донесе минатата година. Така, шампионот од 2009 година ќе има повеќе време за прегратките на убавата Ворд.

A post shared by Brittny Ward (@brittnyward) on

A post shared by Brittny Ward (@brittnyward) on

A post shared by Brittny Ward (@brittnyward) on