НБА ѕвездата призна: „Спиев со 6 жени неделно, имам платено еден куп абортуси“


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Бившата НБА ѕвезда и бивш сопруг на Кло Кардашијан, Ламар Одом, во своите мемоари призна дека постојано ја изневерувал славната старлета од кланот Кардашијан/Џенер.

Неговиот живот со години се сведувал на уживање во наркотични средства и полови односи со проститутки, а Кло знаела за речиси сите негови авантури и често ги тепала неговите љубовници. Најновите делови од мемоарите говорат за мноштвото жени со кои спиел и им платил абортуси.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lamar Odom (@lamarodom) on

„Неделно спиев со по 5-6 жени. Жените ми беа бегство од стварноста. Сепак, многу од тие односи беа без заштита, па имам платено еден куп абортуси тие години“, вели Ламар, кој на врвот од неговата зависност од наркотици се предозираше во бордел со проститутки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Во мемоарите призна дека Кло е љубовта на неговиот живот и дека би направил и дал сè за таа да му се врати. Во брак беа од 2009 до 2016 година, а Кло беше крај него кога се опоравуваше од предозирањето.