Момци, ве поздрави Кејтлин – уште една секси принцеза од социјалните мрежи


Каде ќе биде најинтересно викендов!? ↓↓↓


Американската убавица Кејтлин Андерсон е позната принцеза на социјалните мрежи која се прослави преку страниците на славното списание Playboy.

Родена е во 1994 година во Детроит, а денес живее и работи во Лас Вегас. Покрај моделинг и манекенство, се „занимава“ и со автопромоција на своите секси облини и тело на Инстаграм, каде над 200.000 пара гладни очи ги очекуваат нејзините жешки фотки.