Минувачите изненадени: Деми Роуз полугола на лондонските улици


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


24-годишниот модел Деми Роуз, откако кратко одмори во Кан, се врати во Лондон каде во вторникот вечерта присуствуваше на промоцијата за козметиката Скини Тан.

Како и обично, во нејзин стил, бујната и атрактивна Деми, кој има скоро 11 милиони следбеници на Инстаграм, се појави во целосно проѕирен мини фустан без градник. Не можеше да се скрие фактот дека не носи градник или дека носи само танга.

Заводливиот и провокативен фустан од чипка имаше дополнителен секси детал – нејзиното деколте беше „поврзано“ со ситни ленти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on