Меган Фокс сними заводлива реклама за Lotus часовници – публиката ја „отепа“ со критики


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Коментарите за видеото кое беше пласирано како рекламен спот за Lotus часовниците, а кои се упатени до Меган, воопшто не се позитивни. Речиси сите се сложија дека изгледа како оперирана четириесетгодишна жена.