Славни

Марјана заводлива во стилот на Шерон Стоун од „Основен инстинкт“

Неа едноставно ја сака апаратот. Кога Марјана Станојковска ќе позира пред објективите, тоа е празник за нејзините Инстаграм следбеници со кои редовно споделува атрактивни и заводливи фотки.

На нејзините две последни фотки, со хаштаг #legsfordays, Марјанчето импресионираше со нејзините атрактивни долги нозе истакнати во прв план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

Advertisements
To Top