Луда и ексцентрична: Кендал Џенер со необични штикли позираше за „Инстаграм“ (ФОТО)


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Кендал Џенер уште еднаш докажа дека не се плаши да проба било кој од трендовите.

Многу често имавме прилика да ја видиме како носи необични модни додатоци, како огромен ремен и плави каубојски чизми, а овојпат ги изненади со изборот на штикли.

Имено, Кендал на својата најнова Инстаграм фотографија , покрај црвената зимска јакна и траперките со рамен крој, вниманието го привлече со мрежастите штикли.