Луд тикет: Чека Франција да стане светски шампион за – пола милион евра!


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Eден Американец покажал одлично спортско знаење и сега чека Франција да го освои Светското првенство за огромна добивка.

Со вложени 26 долари американски обложувач чека Франција да го освои Светското првенство во фудбал. Доколку тоа се случи, ќе биде побогат за 557 илјади долари. 

ЕВЕ КАКО ДА ДОБИЕТЕ 50 БЕСПЛАТНИ ВРТЕЊА ВО МОZZART БЕЗ НИКАКОВ РИЗИК (КЛИКНИ ТУКА)

Досега има погодено шампиони во неколку различни спортови. Започна со предвидување дека Канзас ќе ја освои НЦАА лигата, а продолжи со предвидување дека Голден Стејт ќе ја освои НБА, а Колорадо ќе ја освои НХЛ.

Дека знае и фудбал покажа со тоа што се обложи дека Манчестер Сити ќе ја освои Премиер лигата, а Милан ќе ја освои Серија А Последното нешто што засега го погоди е дека Лос Анџелес ќе победи во американската МЛС лига. Едно е сигурно, овој човек ќе биде еден од најголемите фанови на Мбапе и друштвото во Катар.