Кралици на дроновите: Девојки кои обожаваат забава на плажа (видео)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


„Животот е краток, зграпчете го секое време кое ви се пружа да го минете со саканите и блиските. И не заборавајте – најдобрите моменти никогаш не се фатени на фотка или видео, тие се во вашето срце“, таа е пораката која ви ја праќа авторот на ова видео.