Кога Европа и Африка ќе ги замешаат зачините: Егзотичниот сексапил на Кејтлин


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Кејтлин е фотомодел и Инстаграм ѕвезда која си има формирано мала армија обожаватели на социјалната платформа која надминува 60.000 инстаграмџии.

Живее на релација Чикаго – Детроит, а сексапилот, заводливоста и убавината им ги должи на мешаните европско-африкански корени, бидејќи има потекло од Ирска и од африканската држава Малави.

А нејзините неодоливи облини секој ден го зголемуваат и бројот на нејзините обожаватели.