Клекна и му понуди орален секс додека судијата беше надвор од судницата (ФОТО)


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Камерата на судот во Русија снимила жена која пружи орален секс на дечко додека ја чекаше пресудата. Снимката која настана некаде на југо-западот на Русија, покажува жена која бесрамно се наведна и се фрли на работа кога судијата излезе од просторијата.

Руските медиуми пишуваат дека уште тројца биле во собата во текот на чинот кој го сними камерата за надзор, пренесува Сан. Кога ја заврши работата, девојката злобно се насмевна, а осуденикот мирно го закопча својот патент.

Не е познато поради што му се суди, но му се заканува казна до 80.000 рубљи или четири месеци затворска казна.

Во извештаите риските медиуми парот не е идентификуван и не е познато дали жената поради оралниот секс ќе се соочи со последици.