Кладење.мк – Предлог типови за 18.08.2018

типови

Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


За сите љубители на спортското обложување ви предлагаме два предлог типови кои ги нуди специјализираниот сајт за обложување кој е единствен во Македонија – Кладење.мк

Предлог типови:

Челзи – Арсенал – Г.Г @ 1.66

Наполи – Лацио – Г.Г @ 1.65

Барселона – Алавес – 4+ @ 1.91