Ким Кардашјан како „барби“ (фото)

Ким Кардашјан беше фотографирана додека излегува од фотосесија за својот бренд облека СКИМС во Лос Анџелес во саботата попладне.

41-годишната Ким е облечена во целосно розова облека, а таблоидите коментираат дека личи на „барби“.