Катастрофа: На венчавката пуштил видео каде што се гледа како сопругата го изневерува


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Свадба во Кина се претворила во драма откако младоженецот пред сите гости открил дека неговата невеста го изневерува. Видеото од венчавката се прошири на социјалните мрежи.

На видеото се гледа како парот оди до олтарот. Кога конечно ќе стигнат, на екранот зад нив почнува да се репродуцира петминутно видео. Младоженецот покажал снимка од невестата како има секс со сопругот на нејзината бремена сестра.

Потоа младоженецот почнува да ја турка невестата, а на видеото се слуша како и вели: „Дали навистина мислеше дека не знам за ова?“ Таа потоа му го фрла букетот.

Видеото е снимено во 2019 година, но сега повторно стана вирално. За само неколку дена собра шест милиони прегледи и предизвика многу коментари.

Многумина го поддржаа младоженецот и му пишаа дека ова е „најдобрата одмазда“ и дека така „ќе ја научи лекцијата“. Но, некои веруваат дека тоа не било потребно и прашуваат зошто отишол толку далеку, ако знаел дека го изневерува.

@koolprince33 Cheating bride #chinese #chinestiktok #usa #worldtiktok #vira ♬ original sound – Kool Prince