Жешко

Ќари од славата на бате, ама и од сексапилот: Сестрата на Нејмар растура на Инстаграм

Благодарение на славата на нејзиниот брат, светскиот фудбалски ас Нејмар, но и на нејзиниот сексапил и провокативна заводливост, Рафаела Сантош добива сè поголема слава и внимание на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rafa (@rafaella) on

Атрактивната Рафаела вниманието на јавноста и медиумите го привлече со својот изглед, посебно кога се откри кој е нејзиниот брат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rafa (@rafaella) on

Свесна за заводливиот сексапил на своите атрибути во летните денови Рафаела редовно објавува фотки на кои во преден план се нејзините облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rafa (@rafaella) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rafa (@rafaella) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rafa (@rafaella) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rafa (@rafaella) on

To Top