Каква секс бомба беше некогаш, а на што личи денес


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Некогашната секс бомба Лони Вилисон, фитнес модел и бивша сопруга на актерот Џереми Џексон, кој се прослави со улогата во серијата „Чувари на плажата“, неодамна беше фотографирана од папараците во Лос Анџелес во прилично незавидно и тажно издание.

Лони, која е бездомник од 2016 година, е видена на улиците на Венис Бич, скапа населба во Лос Анџелес со количка полна со предмети и огромен куфер.

Пред тоа, папараците ја фотографираа додека пребарува по контејнери, стари, фрлени работи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

Овие нејзини фотографии претставуваат остар контраст со нејзиниот некогаш многу гламурозен живот.

Некогаш згодната и убава русокоса, која ги красеше насловните страници на неколку списанија, до оваа ситуација дојде поради зависноста од кристал мет и бројните психички проблеми.