Како го прави ОВА – и тоа додека трча (видео)


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Бомбастична и сексапилна девојка во бикини која трча, прикажана во забавена снимка – доволно материјал за видеото да стане вирален хит. Но, расплетот кој следува на крајот веројатно никој не го претпоставува, ниту пак очекува.

Вистинското изненадување е кога бомбастичната Криси Тејлор ќе се сврти и ќе видите што точно може да направи со задникот.