Славни

Ја викаат „најсекси усни на Инстаграм“ – запознајте ја Мејбелин Капелуј

Уникатен поглед, сочни и секси усни и витка става се физичките карактеристики кои ја красат 26-годишната Латиноамериканка Мејбелин Капелуј.

Мејбелин е родена 1991 година во Сан Диего, а има коктел од аргентински и мексикански корени. Денес е успешна манекенка во Лос Анџелес и бивша Мис Калифорнија од 2013 година.

To Top