Исчезнатата професорка Снежана пронајдена мртва во водите на Вардар


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец која исчезна пред неколку дена, денес е пронајдена мртва во водите на Вардар.

Информацијата е споделена на социјалните мрежи во име на синот на Снежана, Филип.

snezana

Поврзано: ФОТО: Нема трага од исчезнатата професорка Тројачанец- семејството објави повеќе фотографии