Славни

Иринчето само со една „врвка“ на неа (фото)

Секоја нејзина објава на Инстаграм е уште еден дополнителен доказ во морето такви факти за тоа зошто Ирина Шајк е една од најпосакуваните жени на светот.

Со една од последните фотографии на Инстаграм таа ги воодушеви луѓето ширум светот, импресионирајќи со нејзиниот перфектен физички изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Убавицата од Русија повеќе од една деценија владее со светската модна сцена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Advertisements
To Top