Ирина Шајк фатално заводлива и провокативна за „Paris Match“

Жешката руска убавица и една од најбараните манекенки минатите неколку години, Ирина Шајк, позираше за јануарскиот број на списанието „Paris Match“.

Шајк позираше на фотосесијата за споменатото списание во неколку парчиња од „каубојската колекција“ на Тиери Муглер.