Жешко

Импресивни „чучњеви“ (видео)

Фитнес „инфлуенсерката“ Џесика Аревало со видео кое го сподели на Инстаграм, на кое нејзината помала сестра ја има кренато на рамена и со неа прави „чучњеви“, со што ги импресионираа нејзините следбеници и обожаватели на оваа социјална платформа. Добро, со сестра си ги воодушевија и со нивните жешки и стегнати задници облечени во танга бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Arevalo (@jessicaarevalo_) on

„Мојата мала сестра прави чучњеви со мене“, напиша Џесика на снимката која има над 520.000 прегледи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Arevalo (@jessicaarevalo_) on

Згодната Џесика има над 2 милиони следбеници на Инстаграм, го истовремено ги едуцира со совети за теретана, но и ги чести со провокативни фотографии од нејзиното секси извајано тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Arevalo (@jessicaarevalo_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Arevalo (@jessicaarevalo_) on

To Top