Хорори за „Ноќ на вештерките“ – местенки кои им скратија нерви и живот на луѓето


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим! ↓↓↓Компилација од хорор местенки кои беа направени на овогодинешната, веќе измината „Ноќ на вешетерките“ од која многу луѓе останаа без неколку години живот и здравје поради тоа.