Славни

Хелга Лавкети – жив оган и заштитна убавина на Phillipp Plein

Таа е заштитно лице на дизајнерските модели од Philipp Plein, љубителка на животни и жив сексапил, се вика Хелга Лавкети и вришти со своите жешки облини.

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

25-годишниот модел е родена на 7 април, 1992 година, каде на друго место, ако не во Санкт Петербург.

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

Оваа руска убавица е вистинска атракција и на Инстаграм, каде на својот профил редовно чести сексапилни фотки.

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

Зад себе има и една филмска улога во американско-рускиот научно-фантастичен филм Hardcore Henry од 2015 година.

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

To Top