Харли во топлес издание – ја фотографирал нејзиниот син


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Актерката и манекенка Елизабет Харли го запали Инстаграм со фотка на која позира во топлес издание на снег, а фотографијата што ја објави на Инстаграм ја направил нејзиниот 18-годишен син.

55-годишната Британка носи само палто и долен дел од бикини од својата нова линија за костими за капење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

„Како можев да одолеам? напишала заедно со фотографијата што ја споделила со повеќе од 1,8 милиони следбеници на Инстаграм.

Таа исто така открика дека ја фотографирал нејзиниот син Дамијан, кој оди по нејзините манекенски стапки.

Таа добила бројни комплименти за фотографијата, но големото внимание што го привлече, не помина без негативни реакции, а многумина често ја критикуваат односот кој го има со синот.