Хакери ги објавија фотките од орален секс на славната американска навивачка


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Капитенката на навивачките од NFL клубот Tampa Bay Buccaneers е најнова жртва на хакерските упади, кои ги украле нејзините приватни компромитирачки фотографии и ги објавија на интернет каде се шират со брзина на светлината.

Кимберли Нанс од 2015 година е капитенка на навивачките од споменатиот клуб од Флорида, а последниве десетина дена е центар на внимание „благодарение“ на нејзините компромитирачки фотографии на кои е фотографирана за време на орален секс. Експлицитните фотографии можете да ги погледнете ТУКА (18+ содржина).

Освен што е главна навивачка, Кимберли е и медицинска сестра во брзата помош. Убавицата уште се нема официјално огласено за скандалот.