Градите во прв план: Елизабет Харли бескомпромисно секси


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Елизабет Харли уште еднаш покажа и докажа зошто оправдано цела армија обожаватели ја сметаат за најубава жена на светот.

На нејзиниот изглед завидуваат и двојно помлади девојки и колешки, а Елизабет Харли одлично знае да се носи со сексапилот и заводливоста кои ги поседува.

На најновата објава на Инстаграм, со која ги вжешти машките фантазии, Харли позира облечена само во наметка, со градите во прв план. Обожавателите, нормално, ја опсипаа со комплименти и позитивни коментари.