Славни

Градите од мама Бијонсе никогаш поголеми досега

Пред два месеци славната поп дива Бијонсе ги роди близнаците Руми и Сира, а со фотки кои ги објави на социјалните мрежи пејачката реши да докаже дека се вратила во завидна физичка форма после породувањето.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Додека за време на бременоста најголемо внимание привлекуваше со своите усни кои наеднаш се направија поисполнети, после бременоста нејзините фанови најмногу зјапаат во нејзиното бујно деколте.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Бијонсе објави неколку фотографии на кои позира во тесен фустан кој ги истакнува нејзините бујни облини, доста побујни од претходно. После породувањето, таа вежба во приватна теретана за да се врати во форма, но зголемените гради, сепак, очигледно не се проблем за неа.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Advertisements
To Top