Славни

Градите од Кло претекуваат – старлетата Кан со импресивен “underboob” стил на плажа

Кло Кан продолжува да ги покажува своите фамозни облини уживајќи на плажите од Барбадос.

26-годишната риалити ѕвезда покажа импресивна “underboob” дразба облечена во интересен дезен на костим за капење. Ѕвездата од Big Brother на Барбадос мерачи по повод нејзината роденденска журка.

To Top