Гола жена се шета среде Белград (фото)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Уште еден неверојатен случај е забележан денеска во Белград, каде жена е снимена како целосно гола шета сред бел ден по фреквентна улица.

Фотографиите беа објавени на „Инстаграм“, па многумина почнаа да се шегуваат, но јавноста беше згрозена.

Ова не е изолиран случај – туку трет за неполн месец, со тоа што до сега голи низ улиците на Балград шетаа мажи.