Георгина и Роналдо на јахта – жешката девојка на Португалецот ги покажа совршените атрибути (фото)

ronaldo georgina

Ep.1 Urban Explorer: Каде да пиете најдобро кафе во Скопје!? ↓↓↓


Kристиано одлучи во целост да воздивне и да се опушти после освоената титула во Лигата на шампионите со Реал Мадрид.

За Португалецот ова беше петта во кариерата, а веднаш после финалето поради неговата изјава започнаа шпекулации дека ќе го напушти Реал Мадрид.

Се поврзува со Пари Сен Жермен, но очигледно сега повеќе не сака да размислува за тоа и го интересира само одморот.

Батериите ги полни со својата девојка Георгина Родригез која папараците ја снимија додека се качуваше на неговата јахта. Освен тоа Георгина на својот Инстаграм профил објави неколку жешки фотографии.

georgina

https://www.instagram.com/p/Bje4S_7lBHf/?taken-by=georginagio

https://www.instagram.com/p/Bjhh2ePFRF_/?taken-by=georginagio